понеділок, 1 лютого 2016 р.

Можливості електронних віртуальних приладів

Сьогодні практично кожна школа має комп’ютерний клас, який можна використовувати для проведення демонстрацій та дослідів з реальними приладами – діодами, котушками, конденсаторами, генераторами, осцилографами тощо. Однак, не кожна школа має реальні генератори звукових частот, осцилографи, мультиметри тощо.  Автор намагається пояснити, як ці проблеми можна вирішити абсолютно без матеріальних затрат. Для дослідів можна використати і старенький б/в комп'ютер. Програми в основному перекладені українською мовою, хоча є і на англійській мові, але їх інтерфейс буде зрозумілий, маю надію, вчителям фізики та керівникам гуртків електроніки.
Програма "Початки електроніки" повністю віртуальна. Дозволяє вивчати розділи електрики "Постійний струм" та "Змінний струм", крім напівпровідників. Можливо провести всі лабораторні роботи і жодного приладу не спалити, що, звичайно, радує. А після віртуальних приладів потрібно і за реальні прилади взятись. 
Інші програми: осцилографи, генератори, мультиметри, RCL-вимірювачі тощо - передбачають підключення до звукової карти комп'ютера простих електронних компонентів, що, думаю, не буде складно.

Немає коментарів:

Дописати коментар